Gündem
Giriş Tarihi : 14-01-2022 20:02   Güncelleme : 14-01-2022 20:02

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile görüştü.

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere Trabzon’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile bir araya geldi. Bakan Karaismailoğlu’na Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda bürokrat eşlik etti.

 

BAŞKAN ZORLUOĞLU BİLGİ VERDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zorluoğlu, yapılması düşünülen ve yürütülen projelerle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na detaylı bilgilendirmede bulundu. Çalışmaları ilgiyle dinleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon’da gerçekleşen hizmetler nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti.

 

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyaretin anısına tablo hediye etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.