Gündem
Giriş Tarihi : 27-05-2021 18:05   Güncelleme : 27-05-2021 18:05

TRABZON BELEDİYESİ: TİSKİ OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

Trabzon I·c¸mesuyu ve Kanalizasyon I·daresi (TI·SKI·) 2021 yılı 1

TRABZON BELEDİYESİ: TİSKİ OLAĞAN GENEL KURULU BAŞLADI

Trabzon I·c¸mesuyu ve Kanalizasyon I·daresi (TI·SKI·) 2021 yılı 1. Olagˆan Genel Kurulu ilk oturumu, Trabzon Bu¨yu¨ks¸ehir Belediye Bas¸kan Vekili Atilla Ataman bas¸kanlıgˆında gerc¸ekles¸tirildi. Bu¨yu¨ks¸ehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılan genel kurulun ac¸ılıs¸ konus¸masını yapan Bas¸kan Vekili Ataman, TI·SKI·’nin kurumsal yapısı ve faaliyetleri ile ilgili meclis u¨yelerine bilgiler verdi. Ataman, Arsin İçme suyu ve Paket Arıtma Tesisi İkmal İnşaatı İşi’nin İLBANK AŞ. ve TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından ihalesinin yapıldığı müjdesini verdi.

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ
Ataman’ın açılış konuşmasının ardından TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, meclis üyelerine kurumsal çalışmaları içeren detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun akabinde meclis üyelerinden gelen soruları cevaplandıran TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, ilçelerin sorunları ile ilgili ne tür çözümler getirileceğini aktardı. İhtisas komisyonlarının oluşturulması, 2020 Mali Yılı Faaliyet Raporu, 2020 Mali Yılı Bilançosu, 2020 Mali Yılı Bütçe Kesin Hesabı ve diğer gündem maddeleri görüşülüp Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.

I·KI·NCI· OTURUMLA TAMAMLANACAK
TI·SKI· Genel Kurulu ilk oturumu, ilgili gu¨ndem maddelerinin mu¨zakere edilmesi ile tamamlanırken genel kurul toplantıları 28 Mayıs Cuma gu¨nu¨ (yarın) gerc¸ekles¸tirilecek ikinci oturumla tamamlanacak.