Gündem
Giriş Tarihi : 18-08-2021 22:35   Güncelleme : 18-08-2021 22:35

TRABZON BELEDİYESİ: HÜSEYİN TÜRKER MEZARI BAŞINDA ANILDI

Trabzon Büyükşehir Belediyende uzun yıllar daire başkanlığı görevini yürüten ve koronavirüse yakalanması sonucu yaşama veda eden Hüseyin Türker, vefatının 1’inci yılında mezarı başında anıldı

TRABZON BELEDİYESİ: HÜSEYİN TÜRKER MEZARI BAŞINDA ANILDI

Trabzon Büyükşehir Belediyende uzun yıllar daire başkanlığı görevini yürüten ve koronavirüse yakalanması sonucu yaşama veda eden Hüseyin Türker, vefatının 1’inci yılında mezarı başında anıldı. Çalışkanlığı ve insanlarla kurduğu sıcak ilişkilerle adından söz ettiren Türker’i ölüm yıl dönümünde sevenleri yalnız bırakmadı. Anma törenine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, ailesi ve mesai arkadaşları katıldı. 

 

KENTİMİZE BÜYÜK KATKILARI OLDU

Okunan Yasin-i Şerif ve duaların ardından kısa bir anma konuşması yapan Başkan Zorluoğlu, “Hüseyin kardeşimizin ani bir şekilde aramızdan ayrılması hepimizi üzüntüye boğdu. Yıllarca Trabzon’a hizmet etme imkanı buldu ve kentimize büyük katkıları oldu. Yeri doldurulamayacak bir dostumuzdu. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine tekrardan başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.