Ekonomi
Giriş Tarihi : 05-07-2021 13:12   Güncelleme : 05-07-2021 13:12

Tekniker Mevlüt ERGENE’ye Veda Töreni

​İl müdürlüğümüzde 1980 yılından beri tekniker (Ziraat) olarak görev yapmakta olan Mevlüt ERGENE için veda töreni düzenlendi

Tekniker Mevlüt ERGENE’ye Veda Töreni

​İl müdürlüğümüzde 1980 yılından beri tekniker (Ziraat) olarak görev yapmakta olan Mevlüt ERGENE için veda töreni düzenlendi.

Emekliye ayrılan ERGENE’nin veda törenine İl Müdürümüz Cahit Gülbay, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürü ve çok sayıda çalışma arkadaşı katıldı. İl Müdürümüz Gülbay yapmış olduğu konuşmada ‘uzun yıllar beraber çalıştığımız özverili,  çalışkan, dürüst  başarılı arkadaşımıza emeklilik hayatında ailesiyle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmesini dilerim dedi. ERGENE plaketini İl Müdürümüzün elinden alırken bütün çalışma arkadaşlarından helallik isteyerek; memuriyete 1976 yılında Rize’de başladığını  1980 yılından bu güne kadar  Trabzon İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yaptığını söyledi. Trabzon şehrinin ve burada kazandığı dostlukların kendisinin gönlünde çok önemli bir yeri olduğunu dile getirdi. Şube Müdür Cemil ÇELİK Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü adına Mevlüt ERGENE’ye hediyelerini takdim ederek  emeklilik hayatında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat  dileklerinde bulundu.