Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 16:26   Güncelleme : 09-07-2021 16:26

ONLARA DURMAK YOK

TEDBİRLERE UYULUYOR Türkiye’nin olimpiyat ve diğer uluslar arası organizasyonlardaki umutları olan sporcular, coronavirüs tedbirlerine titizlikle uygulandığı antrenmanlarda çalışmalarını vermeden sürdürüyor

ONLARA DURMAK YOK

TEDBİRLERE UYULUYOR
Türkiye’nin olimpiyat ve diğer uluslar arası organizasyonlardaki umutları olan sporcular, coronavirüs tedbirlerine titizlikle uygulandığı antrenmanlarda çalışmalarını vermeden sürdürüyor. Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı antrenörleri ile birlikte düzenli olarak çalışan Türkiye Olimpiyat Merkezi (TOHM) ve Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) sporcuları, pandemi sürecinde kendilerini yarışmalara hazır tutmak için ara vermeden antrenman yapıyor.
ŞAMPİYONLAR HAZIR KITA
Trabzon TOHM’da  yüzme, boks, atletizm, tenis, karate, güreş ve curling, Trabzon SEM’de ise judo, boks, atletizm, yüzme, güreş, jimnastik ile spor tırmanışı branşlarında devam eden çalışmalara, aralarında Dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonlarının da bulunduğu çok sayıda sporcu katılıyor. Bakanlıklar ve İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldıkları kararların titizlikle uygulandığı antrenmanlara katılan sporcular, yatılı ve gündüzlü olarak kendilerini yarışmalara hazırlıyor.