Spor
Giriş Tarihi : 30-07-2021 20:11   Güncelleme : 30-07-2021 20:11

Her hayat bir film!

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezinin düzenlediği Gençlik Hikayeleri tamamlandı

Her hayat bir film!

Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezinin düzenlediği Gençlik Hikayeleri tamamlandı. Proje kapsamında Türkmenistan’dan Gülbahar, Maçka Hamsiköy’deki köy okulundan Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi ve Güzel Sanatlar Lisesi kazanan üçüzler, Genç Girişimci Miraç, Milli Sporcu Oktay ve Özel Öğrenci Berk’in hayat hikayeleri kısa film haline getirildi.
Gençlik Merkezi Müdürü Esra Kılıç Alemdaroğlu filmlerin çekimlerini ve kurgu işlemlerini gerçekleştiren gönüllü gençlerin ortaya harika eserler çıkardığını ve filmlerin hem içerik hem de çekim kalitesi olarak son derece başarılı olduğunu söyledi. Gençlik ve Spor Bakanlığı destekleriyle düzenlenen projenin açılış törenine oyuncu Seymen Aydın da katıldı. “Her insan bir hikaye, her hayat bir film. Önemli olan başarıya koşarken pes etmemek ve mücadele etmek” diyen seymen Aydın, uzun süre sohbet ettiği çekim ekibinde yer alan gönüllü gençlere teşekkür plaketlerini de verdi.  
Filmlerde rol alan gençlerin yanı sıra aileleri ve çekim ekibine program sonrası Gençlik Merkezi kafeteryasında çeşitli ikramlarda bulunuldu. Öte yandan hazırlanan 5 kısa film, Trabzon Şehit Eren Bülbül Gençlik Merkezi’nin resmi YouTube sayfasında yayınlanacak.”